Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 16.9.2019

IT4- SO, MO výlet Zbraslavice

Nepřítomné třídy123456789
E3PAkceAkce
E3SAkceAkce
IT3AkceAkce
IT4AkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
Nepřítomní učitelé123456789
Čablíková Eva(sem)..KC<>--BE---
Morawská Eva(PedD)..-HJ-KF----
Pejchar Jaroslav(PedD)PR-JZDA..JA
Šuhajová Magdalena(PedD)SE......-----
Treml Josef(Slc)--------..
Místnosti mimo provoz123456789
U15besbes
U18besbes
U21besbes
Změny v rozvrzích učitelů:
Beneš Milan5. hododpadáOBNIT3
6. hodsupl. (CA sem)CJLE4A(U23)za odpadlou
7. hododpadáOBNE3S
9. hododpadáOBNIT4
Drachová Lenka4. hodsupl. (PE PedD)MATE4S(U3)přespočetná hod.
5. hododpadáMLTIT4 (Mlt2)
6. hododpadáMLTIT4 (Mlt2)
Hájková Romana3. hodsupl. (MO PedD)MATE1A(U3)přespočetná hod.
Janota Jozef6. hodsupl. (PE PedD)ELME3A(U2)za odpadlou
Jezberová Anna3. hodsupl. (PE PedD)ANJE2C(U21)za odpadlou
Kasafírková Olga5. hodsupl. (MO PedD)ICTE3A(U1)za odpadlou
5. hodvýměna >>PRGIT2na 17.9. 2. hod
Klečka Michael2. hodsupl. (CA sem)MMSE3S(U14)za odpadlou
2. hododpadáMLTIT4 (Mlt1)
3. hododpadáMLTIT4 (Mlt1)
4. hododpadáPOSIT4 (Pos1)
5. hododpadáPOSIT4 (Pos1)
6. hododpadáPOSIT4 (Pos1)
Koška Pavel6. hodvýměna >>STRE2Cna 23.9. 2. hod
7. hodvýměna >>FYZE2Bna 18.9. 5. hod
8. hodpřesun >>STRE2Bna 23.9. 9. hod
Křemenák Josef2. hododpadáPOSIT4 (Pos2)
3. hododpadáPOSIT4 (Pos2)
4. hododpadáPOSIT4 (Pos2)
Moravec Stanislav6. hodvýměna <<CITE2C(U5)z 23.9. 2. hod
7. hodvýměna <<CITE2B(U2)z 18.9. 5. hod
Morawská Eva1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Pejchar Jaroslav8. hododpadáTEVIT4
1.-6. hod Obecný pedagogický dohled
Procházka Martin1. hodsupl. (PE PedD)ICTE2A(U1)za odpadlou
1. hododpadáPRGIT4
Sedláčková Lenka1. hodsupl. (SO PedD)ANJIT1(U21)přespočetná hod.
Šimková Jitka3. hododpadáCJLE3P
Štursová Olga5. hodvýměna <<MATIT2(U18)z 17.9. 2. hod
7. hodzměna MATIT2 (Mat2)(U14)
Šuhajová Magdalena1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Vála Zbyněk3. hodvýměna <<ELEE2B(U24)z 13.9. 6. hod
Záleský František8. hododpadáELEE3S (Ele2)
9. hododpadáELEE3S (Ele2)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
E1A3. hodMAT(U3)suplujeHájková Romana(MO)
E1B5. hodTEVodpadá(PE)
E2A1. hodICT(U1)suplujeProcházka Martin(PE)
9. hodSTRodpadá(TR)
E2B3. hodELE(U24)výměna <<Vála Zbyněkz 13.9. 6. hod
3. hodMATvýměna >>na 13.9. 6. hod
7. hodCIT(U2)výměna <<Moravec Stanislavz 18.9. 5. hod
7. hodFYZvýměna >>na 18.9. 5. hod
8. hodSTRpřesun >>na 23.9. 9. hod
E2C1. hodMATodpadá(CA)
3. hodANJ(U21)suplujeJezberová Anna(PE)
6. hodCIT(U5)výměna <<Moravec Stanislavz 23.9. 2. hod
6. hodSTRvýměna >>na 23.9. 2. hod
E3A5. hodICT(U1)suplujeKasafírková Olga(MO)
6. hodELM(U2)suplujeJanota Jozef(PE)
E3P3.-4. hod jiná akce
E3S2. hodMMS(U14)suplujeKlečka Michael(CA)
9. hodELEEle2odpadá(ZS)
7.-8. hod jiná akce
E4A6. hodCJL(U23)suplujeBeneš Milan(CA)
E4S1. hodCJLodpadá(MO)
4. hodMAT(U3)suplujeDrachová Lenka(PE)
IT11. hodANJ(U21)suplujeSedláčková Lenka(SO)
2. hodNEJNejodpadá(SO)
IT25. hodMAT(U18)výměna <<Štursová Olgaz 17.9. 2. hod
5. hodPRGvýměna >>na 17.9. 2. hod
7. hodMATMat2(U14)změnaŠtursová Olga
IT33. hodNEJNejodpadá(SO)
5.-6. hod jiná akce
IT41.-9. hod jiná akce