Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 21. 3.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
E4A Před
E4P Před
E4S Před
IT4 Před
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Jackovič Jiří
8 supl. (ZA N) KOC E2D (Koc) D11 přespočetná hod.
9 supl. (ZA N) KOC E2D (Koc) D11 přespočetná hod.
Kolář Martin
5 supl. (ZA N) PRG E2A (Koc2) U01 přespočetná hod.
Schüllerová Olga
1 výměna << MAT E2B U18 z 24.3. 1. hod
Brož Václav
5. les.Obecný pedagogický dohled
Klečka Michael
5 odpadá POS IT4 (Pos1)
Křemenák Josef
5. les.Obecný pedagogický dohled
Křemenáková Martina
2 výměna << FYZ E2B U11 z 24.3. 4. hod
3 výměna << FYZ E2D U11 z 22.3. 3. hod
Moravec Stanislav
6 supl. (VA Slc) CIT E2C U12 za odpadlou
Morawská Eva
3 výměna << CJL E1A U18 z 22.3. 5. hod
Novotný Miloš
2 supl. (VA Slc) ZAE E2D U2 přespočetná hod.
5. les.Obecný pedagogický dohled
Šimková Jitka
3 výměna >> CJL E2D na 22.3. 3. hod
Šmejkalová Ivana
5 odpadá EKO E4A
Štursová Olga
3 výměna >> MAT E1A na 22.3. 5. hod
4 supl. (ZA N) MAT E2A (Koc2) U23 přespočetná hod.
Záleský František
5. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
E1A
3 CJL U18 výměna << MO z 22.3. 5. hod
3 MAT výměna >> na 22.3. 5. hod
E2A
4 MAT Koc2 U23 supluje SA (ZA)
5 PRG Koc2 U01 supluje KL (ZA)
E2B
1 MAT U18 výměna << SC z 24.3. 1. hod
1 STR výměna >> na 24.3. 1. hod
2 FYZ U11 výměna << KE z 24.3. 4. hod
2 STR výměna >> na 24.3. 4. hod
E2C
6 CIT U12 supluje MC (VA)
E2D
2 ZAE U2 supluje NO (VA)
3 FYZ U11 výměna << KE z 22.3. 3. hod
3 CJL výměna >> na 22.3. 3. hod
8 KOC Koc D11 supluje JC (ZA)
9 KOC Koc D11 supluje JC (ZA)
E4A
5. les. přednáška
E4P
5. les. přednáška
E4S
5. les. přednáška
IT4
5. les. přednáška
Pedagogický dohled u třídy:
E4A
Hodina: 5. les., Učitel: Novotný Miloš
E4P
Hodina: 5. les., Učitel: Záleský František
E4S
Hodina: 5. les., Učitel: Brož Václav
IT4
Hodina: 5. les., Učitel: Křemenák Josef